Dnia 14.09.2021 r. została podpisana umowa na „Budowę drogi powiatowej 211 6C Wrocki-Pusta Dąbrówka-Radziki Duże od km 5+760 do km 9+230”.

Umowa została podpisana pomiędzy Państwowym Gospodarstwem Leśnym Lasy Państwowe reprezentującym Skarb Państwa Nadleśnictwem Golub-Dobrzyń, w imieniu którego działa nadleśniczy Nadleśnictwa Golub-Dobrzyń Robert Paciorek, a Powiatem Rypińskim reprezentowanym przez starostę rypińskiego Jarosława Sochackiego, wicestarostę Piotra Czarneckiego oraz skarbnika Joannę Fabiszewską.

Całkowity koszt realizacji zadania to 1,95 miliona złotych. Kwota dofinansowania ze środków Lasów Państwowych to 800 tysięcy złotych. To kolejna inwestycja drogowa, która zwiększy bezpieczeństwo mieszkańców.