Starosta Rypiński Jarosław Sochacki ogłasza „Konkurs Papieski z okazji 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II”.
Konkurs ma charakter plastyczny i przeznaczony jest dla dzieci, młodzieży oraz wszystkich mieszkańców powiatu rypińskiego .
Dla nas rodaków świętego Jana Pawła II- jest to szczególny czas dziękczynienia za dar życia i posługę Wielkiego Pasterza Kościoła Chrystusowego.
Jan Paweł II

Celem konkursu jest wykonanie portretu przedstawiającego postać Jana Pawła II z okazji 100. rocznicy Jego urodzin, przypadająca na dzień 18.05.2020 roku.
Prace mogą być wykonane dowolną techniką plastyczną (np.farba plakatowa, akwarela, collage, grafika, fotografika, rysunek; format A4).
W stulecie urodzin Papieża- Polaka serdecznie zapraszamy do zaangażowania się w przedstawienie tej niezwykłej postaci.
Wspólnie stwórzmy kronikę wspomnień – niech to będzie prawdziwy pomnik Jego pamięci !
Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące papieskiego konkursu znajdziecie Państwo w regulaminie dostępnym poniżej.
Dla zwycięzcy czeka wyjątkowa nagroda! Wygrany portret będzie także ozdobą w budynku Starostwa Powiatowego w Rypinie.
Powodzenia!

Oświadczenia